Aile Birleşimi Nedeniyle Oturma İzninin Uzatılması

Aile Birleşimi Nedeniyle Oturma İzninin Uzatılması

Aile birleşimi nedeniyle geçici Danimarka oturma izni almış yabancı ülke vatandaşıysanız, oturma izninizi uzatabilirsiniz.

Lütfen unutmayın: Oturma izni için kurallar çalışma ya da eğitim nedeniyle geçici oturma izni alan bir kişinin beraberindeki aile üyeleri için geçerlidir, çalışma ya da eğitim nedeniyle Danimarka’da geçici oturma izni olmayan bir kişi ile aile birleşimi nedeniyle oturma izni için olan kurallardan farklılık gösterir.

Oturma izniniz, çalışma ya da eğitim nedeniyle oturma izni almış bir kişinin beraberindeki aile üyesi olarak verildiyse, başvurunuz the Danish Agency for Labour Retention and International Recruitment tarafından işleme konulur.

Eşlik eden aile üyeleri için oturma izninin uzatılması hakkında daha fazla bilgi alın.

Oturma izniniz, çalışma ya da eğitim nedeniyle Danimarka oturma izni olmayan bir kişi ile aile birleşimi için verildiyse, the Danish Immigration Service oturma izninizi uzatılması için işleme koyacaktır.

Aile birleşimi yapmış eşler ya da birlikte yaşayan kişilerin oturma izninin uzatılması hakkında daha fazla bilgi alın.

Aile birleşimi yapmış çocukların oturma izninin uzatılması hakkında daha fazla bilgi alın.

Lütfen unutmayın: newtodenmark.dk sitesindeki bilgi göçmen düzenlemelerinin genel taslağının basitleştirilmiş halidir. Herhangi bir sorunuz varsa ya da aile birleşimi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen Immigration Service ile iletişime geçin.

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort