Temiz Teknoloji – Küresel Bir Rüzgar Gücü Merkezi

Temiz Teknoloji – Küresel Bir Rüzgar Gücü Merkezi

Sektörün dünya liderlerinden Vestas, Siemens Wind Power, Envision ABB ve LM Windpower’ı içeren Danimarka Rüzgar Gücü Gruplarından faydalanın.

Danimarka’da rüzgar gücü – araştırma ve akıllı şebeke çözümleri

Danimarka uzun yıllardan beri rüzgar gücü kullanıyor. Son 25 yılda göze çarpan araştırmalara göre bugün Danimarka’nın elektrik tüketiminin yüzde 30’dan fazlası rüzgar gücü ile üretiliyor ve hedef 2020’ye kadar bu oranı %50’ye çıkarmak.

Danimarka rüzgar gücünde bir dünya lideri

2012’de dünya genelinde kullanılan rüzgar türbinlerinin yüzde 20’den fazlası Danimarka-merkezli şirketler tarafından sağlanıyor ve yine dünya çapındaki açık deniz türbinlerinin yüzde 80’i ya Danimarka tarafından üretiliyor ya da Danimarka kökenli kurum ve bileşenlerce geliştiriliyor. Değer zinciri şirketlerinin hepsi Danimarka’da teknoloji geliştiriyorlar. Açık deniz türbini geliştiriciler, türbin üreticileri, sistem tedarikçileri, açık deniz uzmanları, araştırma enstitüleri ve test merkezlerinin hepsi Danimarka büyüyen kümesinin inovatif dönüşümünde rüzgar gücünü daha iyi ve düşük maliyetli hale getirme çalışmalarının bir parçası.

Rüzgar gücü çalışmalarını Danimarka’da gerçekleştirmek için en 5 iyi sebep

  • Bütün bir tedarikçi ve profesyonel servis değer zincirine erişim
  • Tam kalifiye ve tecrübeli bir yetenek ekibine erişim – rüzgar gücü sektöründe 28,000 kişi çalışıyor
  • Üniversiteler ile son teknoloji teknik bilgiye sahip araştırma ve test merkezlerine erişim ve endüstriyle işbirliği yapmada kapsamlı tecrübe
  • Açık deniz türbini üreticilerine erişim ve şeffaf bir açık deniz pazarı.
  • Gayretli Danimarka enerji stratejisi Danimarka’yı karada ve açık denizde yeni çözümlerin mükemmel test olanaklarına sahip şeffaf bir market haline getiriyor.

 

 

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort