Dağıtım Merkezi Kurmak

Dağıtım Merkezi Kurmak

Dağıtım Merkezi Kurmak

Danimarka’nın Avrupa’daki merkezi konumu ve iyi gelişmiş altyapısı ülkeyi Avrupa dağıtım merkeziniz için ideal bir lokasyon haline getiriyor.

Danimarka’da bir dağıtım merkeziyle şirketiniz, Avrupa merkezinin yüzde 65’ini kapsayabilecek ve 100 milyondan daha fazla tüketiciye ertesi gün sipariş teslim imkanıyla ulaşabilecek.

Kara yoluyla

Danimarka, Avrupa ve Danimarka’yı İsveç ve geri kalan Nordik ülkelerine bağlayan Øresund Köprüsü de dahil olmak üzere ücretsiz otoban ve ulusal karayollarıyla çok gelişmiş bir demiryolu ve yol ağına sahip.

Hava yoluyla

Danimarka dağıtım ağının özü, 3 saat içerisinde kargo transferi ile Avrupa’nın en hızlı uçuş zamanına sahip olan Kopenhag ve Billund’daki iki ana havalimanından oluşuyor. Kopenhag Havalimanı 2014 senesinde Avrupa’nın en etkin havalimanı olarak belirlendi ve aynı zamanda İskandinavya’nın en büyük havalimanı ve dağıtım ağı da burası.

Deniz yoluyla

Danimarka ayrıca iyi gelişmiş ve kapsamlı bir liman sistemine de sahip. Danimarkalı endüstriyel limanlar tüm dünyadaki büyük limanlara gümrük antreposu olanakları ile birlikte günlük sefer imkanları sunuyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  • İhtiyaçlarınızı karşılayan alanların tespiti
  • Tesis, işçilik giderleri ve ofis kiraları için maliyet analizi
  • Altyapı, imar, inşaat sınırlaması ve vergiler hakkında detaylı bilgi
  • En iyi iş partnerleri ve yerel ağlarla iletişiminizi sağlamak

Daha fazla

Danimarka’da İş Kurmak

 

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort