Danimarka – Tatilde Çalışma

Danimarka – Tatilde Çalışma

Danimarka; Arjantin, Avustralya, Kanada, Şili, Japonya, Yeni Zelanda ve Güney Kore ile tatilde çalışma anlaşmaları yapmıştır.

Tatilde çalışma programı, bu ülkelerden olan genç insanlara bir süre Danimarka’da kalabilmek için oturma izni alabilmelerini mümkün kılıyor. Anlaşmalar iki taraflı ilerler ve Danimarka’dan olan genç insanlar için de bu ülkelerden birinde kalmayı her ülkeyle uygun düşen kurallara göre mümkün kılar.

Program bu ülkelerden olan genç insanlara, birbirlerinin kültürlerini ve yaşam tarzlarını tanımalarına bir şans verilmesi için kuruldu. Böylece programın amacı kültürler arasında daha ortak bir anlayış oluşturmak.

Tatilde Çalışma

 

Tatilde çalışma programı için uygunsanız, maksimum 12 ay olmak üzere bir oturma izni alabilirsiniz. Konaklamanızın birincil amacı tatil olmalıdır, ama konaklamanız süresince kendinizi geçindirebilmek için yeterli parayı kazanabileceğiniz bir işte çalışabilirsiniz.

12 aylık konaklamanız süresince belirli işleri yapmanıza izin vardır.

Belirli bir süre için eğitim görmenize ya da bir eğitim kursu almanıza da izin vardır.

Tatilde çalışma konaklaması için her ülkeden vatandaşları ilgilendiren özel durumlar hakkında daha fazla bilgi olmak için aşağıdaki linklere tıklayın:

Arjantin Vatandaşları

Avustralya Vatandaşları

Kanada Vatandaşları

Şili Vatandaşları

Japonya Vatandaşları

Yeni Zelanda Vatandaşları

Güney Kore Vatandaşları

Programdaki ülkelerden birindeki tatilde çalışmayla ilgilenen Danimarka vatandaşları söz konusu olan ülkenin elçiliği ile iletişime geçmelidirler.

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort