Danimarka Robot Teknolojisi Topluluğu

Danimarka Robot Teknolojisi Topluluğu

Danimarka robot teknolojisi topluluğu küresel robot ve insansız hava aracı geliştiricilerine artan ürün geliştirme, test ve saha denemeleriyle birlikte tüm AB piyasasına giriş noktası olarak eşsiz fırsatlar sunuyor.

Danimarka geniş çaplı test tesisleri ve nihai tüketicilerle sıkı işbirliği içerisinde uzun zamandır sürdürdüğü karmaşık süreç geliştirme çözümleri dolayısıyla yeni nesil robot ve insansız hava araçları teknolojisi için eşsiz bir test, geliştirme ve piyasaya sürme merkezidir. Bununla birlikte, Danimarkalı nihai tüketiciler ve karar mercileri yeni teknolojiyi destekleyerek Danimarka’yı Avrupa piyasasına giriş için en kolay nokta haline getiriyorlar.

Danimarka Robot Teknolojisi Topluluğu
Danimarka Robot Teknolojisi Topluluğu

Robot teknolojisi işinizi aşağıdaki nedenlerden ötürü Danimarka’da kurun:

  • Ürününüzün geliştirilmesi işlemi boyunca nihai tüketici ile iletişim halinde olun
  • Sağlam kökleri olan kamu özel ortaklığından yararlanın
  • Tedarikçi ve teknoloji geliştiricilerden oluşan güçlü bir robot teknolojisi ağından faydalanın
  • Avrupa piyasasına giriş için izin ve erişim sağlayın

Dünyanın en iyi test piyasası
Danimarka insansız hava araçları ve sağlık hizmetleri, tarım ile üretim amaçlı kullanılan robot uygulamaları için bir dizi test sahasına ev sahipliği yapıyor ve gerçek nihai kullanıcılar ile büyük çaplı bir çevrede test yapma imkanı sunuyor. Test sahalarının içerdiği özelliklerin tamamı olmamakla birlikte bir kısmı:

  • Robotlar ve refah teknolojilerinin test edilebileceği tam randımanla çalışan bakım evleri ve canlı laboratuvarlar
  • İnsansız hava araçlarının geliştirilmesi ve test edilmesi için tahsis edilmiş geniş çaplı havaalanı
  • Titreşim takibi, oto-direksiyon takibi, kesinlik uygulaması takibi ve daha fazlasını içeren otonom araçların test tesisleri

Danimarka’nın küçük ve yeni teknolojilere kolaylıkla uyum sağlayabilen tüketicilerden oluşan birbirine çok bağlı bir toplum olması da ayrıca Danimarka’yı dünyanın en iyi test piyasalarından biri haline getiriyor.

AB piyasasına erişim
Danimarka piyasasında yer etmek, 490 milyon tüketiciye sahip AB piyasasında yer etmek demek. Danimarka’nın coğrafya ve altyapısı ülkeyi Nordik bölgesi ve Avrupa’nın geri kalanına mükemmel bir iletişim noktası haline getiriyor. Danimarkalılar robot teknolojisinin kullanımı konusunda AB’de en pozitif bakış açısına sahip millet ve teknolojik gönüllülük konusunda uluslararası kıyaslamada epey yüksek puanlar aldılar, dolayısıyla Danimarka için Avrupa piyasasına en kolay giriş noktası denebilir.

 

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort