Büyük Veri – Danimarka’nın Hammaddesi

Büyük Veri – Danimarka’nın Hammaddesi

İster büyük bir firmayı temsil ediyor olun ister küçük bir girişimi, Danimarka’nın size Büyük Veri alanında sunabileceği şeyler var. Danimarka, Açık Veri’de iddialı bir ulusal strateji ve büyük veri araştırmaları için eşsiz bir başlangıç noktası sağlayan dünya liderlerinden birtakım araştırmacı ile dünyanın en dijitalleşmiş kamu sektörüne sahip.

Danimarka veri kaynaklarının zenginliği dolayısıyla yeni proje ve hizmet geliştirmeleri için küresel bir sıcak nokta ve deneyim yapmaya elverişli bir laboratuvardır denebilir. Bu gelişim Açık Veri milli politikası, Büyük Veri içinde dünya standartlarında araştırma ve kamusal veri ulaşımına dayanan birtakım yeni şirketlerin kurulması ile hızlandırıldı.

Büyük Veri – Danimarka’nın Hammaddesi
Büyük Veri – Danimarka’nın Hammaddesi

Büyük Veri işinizi bu sebeplerle Danimarka’da kurun:

  • Sağlık, tarım ve enerji alanlarında zengin Danimarka veri grubundan faydalanın
  • Büyük veri algoritmaları, mantıksal analizler ve iş modelleri üzerinde araştırma yapan dünya lideri araştırmacılarla iş ortaklıkları kurun
  • 490 milyon tüketicisiyle AB piyasasında hızlıca bir yer edinin

Ar-ge

Dünya standartlarında araştırmanın yanı sıra Danimarka, yeni iş alanları tanımlamada ve güçlü tasarım geleneklerine dayanan görselleştirme ile çözümlemeli araçlar uygulamada da başı çekiyor.

Danimarka’yla başlayın – Avrupa’nın geri kalanına açılın

Danimarka’nın yeni teknolojilere kolaylıkla adapte olabilen müşterilerden oluşan küçük ve birbirine bağlı bir toplum olması Danimarka’yı dünyanın en iyi test piyasası haline getiriyor.

Danimarka piyasasında yer edinmek, 490 milyon tüketicisi olan geniş AB piyasasında yer edinmek demek. Danimarka’nın coğrafya ve altyapısı ülkeyi Nordik bölgesi ve Avrupa’nın geri kalanına ulaşmak için mükemmel bir merkez yapıyor.

 

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort