Dünyanın En İyi İş Ortamı

Dünyanın En İyi İş Ortamı

Danimarka iş alanında dünyadaki en iyi lokasyonlardan biri. Dünya Bankası 2015 yılında Danimarka’yı Avrupa’da en kolay iş yapılabilecek yer olarak seçti ve yine Forbes Dergisi 2014’te Danimarka’yı “Dünyada İş Yapılabilen En İyi Ülke” olarak seçti.

Danimarka’nın iş ortamı hakkında önemli noktalar;

-Pazara erişim
100 milyondan fazla tüketicisiyle Avrupa Birliği’nin en kazançlı sektörüne erişim.

-Doğru yeteneği bulmak
Danimarka mükemmel yabancı dil yetkinliğiyle beraber çok iyi eğitilmiş bir popülasyona sahip. Nüfusun büyük bir çoğunluğu üniversite mezunu. Kişisel motivasyon ve verimlilik Danimarka iş kültürünün ayrılmaz bir parçası.

-Formalite ve bürokrasi engeli yok
Danimarka sadece işe yoğunlaşmanıza imkan sağlıyor. Esneklik ve güvenli iş ortamı Danimarka’nın en önemli özelliklerinden. Danimarka’da sadece birkaç saat içinde ve çok düşük bir bütçeyle iş kurulabilir.

Danimarka “güvenli esneklik” modeli
Dünyadaki en esnek istihdam ve işten çıkarma kurallarından olan bu model, ticari faaliyetleri büyültür veya küçültürken masrafı minimuma indiriyor. Ayrıca kamusal alan servisleri de dünyanın en iyileri arasında.

Kuzey Avrupa’ya doğal bir geçiş yolu
Bölgenin uçuş ağı mükemmel bir liman, demiryolu ve karayolu bağlantılarıyla birlikte Kopenhag’da olduğundan Danimarka, bölgesel merkezler için en iyi altyapıyı sunuyor.

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort