Plastik İşleme Teknisyenleri Arasında Neredeyse Hiç İşsizlik Yok

Plastik İşleme Teknisyenleri Arasında Neredeyse Hiç İşsizlik Yok

Plastik İşleme Teknisyenleri Arasında Neredeyse Hiç İşsizlik Yok

Bel sorunundan dolayı, Simon Nielsen’a plastik işleme teknisyeni olarak erişkin öğrenim kursu teklif edildi – şimdi ise bu işe canı gönülden bağlıdır.

Bel ağrısı ve geçmişte pek çok fiziksel güç gerektiren niteliksiz işlere sahip olan Simon Nielsen izne çıkmaya zorlandı. Neyse ki, Holbæk belediyesi ona eğitim fuarı ziyareti öneren elverişli bir taslağa sahipti.

Simon Nielsen

O anda bir yığın broşür arasında, Simon Nielsen plastik işleme teknisyenliği kursu hakkında haber buldu.
Stenlille’deki DBI Plastics’teki bir ay süreçli iş atamasına hak kazanan Simon Nielsen ‘’İşin hem ellerimi hem de üst kısımı ve belimi çok zorlamayacağım bir şey teklif etmesi beni gerçekten çok cezbetti.’’ dedi.

Simon, şirketi sevmişti – şirkette onu. Fakat şirket, yeni bir çırağa iş sağlamak için paraya sahip değildi. Bu yüzden iş yerindeki görevi bittikten sonra, Simon Nielson’a bir yıl sonra plastik işleme teknisyeni olarak erişkin öğrenim kursuna başlayana kadar, paketleme bölümünde bir iş teklif edildi. Bu Ribe’deki AMU Syd Technical College’da çalıştığı ve DBI Plastics’teki uygulamalı deneyimi arasında gidip geldiği 2.5 yıl süren bir kurstu.

Editör, Çevirmen : Merve Çağlar
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
İngilizce Öğretmenliği

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort