Ücretsiz Danca Öğrenin

Ücretsiz Danca Öğrenin

Danimarkalıların çoğu oldukça iyi İngilizce konuşurlar. Ama yine de, Danca konuşabilmek hem sosyal ortamınızda hem de iş aramak istiyorsanız işinize yarayacaktır.

Ücretsiz Danca öğrenin
Danimarka’da yabancı bir öğrenci veya bir çalışan olarak ücretsiz bir şekilde Danca dil dersleri alabilirsiniz. Kaydolmak için Dan CPR numarası (kimlik numarası) gerekmektedir. Dil kursları, özel ve devletin sağladığı dil merkezleri tarafından sunulmaktadır. Sonunda Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı ile uyumlu olan devlet onaylı testle biten programda gündüz veya akşam dersleri arasında seçim yapabilirsiniz.

danish-lessons

Online Danca Dersleri
Eğer bir Dan CPR numaranız varsa, dil okullarında online aktivite olarak ücretsiz Danca kurslarına ulaşabilirsiniz. Derslerin hedef kitlesi hem Danca öğrenmeye yeni başlayanlar, hem de hali hazırda biraz Danca dil bilgisi olanlardır. Öğrenciler bu kurslar sayesinde devam eden dil eğitimlerine katkıda bulunabilir hem de iyi bir seviyede Danca yeterliliğe ulaşabilirler. Bu online derslerin örneklerini http://www.iasprog.dk ve http://www.kbh­sprogcenter.dk sitelerinde inceleyebilirsiniz. Her iki web sitesi de uzun mesafe öğrencilerine online ders imkanı sunmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarında ücretsiz Danca dersler
Danimarka’daki bir çok üniversite öğretim yılının başında veya yaz okulu programı olarak yoğun Danca dil kursları sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için, Danimarka danışman kurumunuzdaki Uluslararası Ofis’e başvurun.

Kendi ülkenizde Danca öğrenin
Danca dersleri dünyanın çeşitli üniversitelerinde öğretilmektedir. Danimarka Kültür Enstitüsü yurtdışında, kendi şubeleri aracılığıyla yabancı üniversite öğrencilerine Danca dil dersleri sunmaktadır. Kendi ülkenizdeki Danimarka Elçiliği veya Konsolosluğu da yaşadığınız yere yakın olan Danca ders imkanları bulmanıza yardımcı olabilir. Ek olarak, bazı Danimarka Dil Okulları’nın online Danca dil dersleri bulunmaktadır. (Örn. Netdansk)

Written by Tora Toraman

Leave a comment

1xbet 1xbet giriş

1xbet giriş maltepe escort